zmiana

    Jakiś czas temu pisałam o zmianie na moich oczach;p a mianowicie o doczepionych rzęsach metoda 1:1, niestety nie udało mi się ich uchwycić ostatnim razem dlatego teraz od razu po doczepieniu Magda, która robiła mi je pyknęła kilka fotek-ponieważ zajmuje się również fotografią, jest to kobieta ogień, robiła już wiele rzeczy w swoim życiu ,nigdy się nie nudzi i zauważyłam,że zawsze to czym się zajmuje wychodzi jej bardzo dobrze:)
Ach no taka już jest:) jeśli chcielibyście skorzystać z jej usług to tutaj jest jej profil:)
Aaaa i uwaga dla obserwatorów mojego bloga 10% zniżki na rzęsy:)   
Hmm co tam u mnie?:) Zdrówko już lepiej:) w tym tygodniu mam dużo pracy ale muszę zostawić trochę sił na weekend bo już 19.01 bal!:) wszystko już kupione:) Myślę że za tydzień będziecie mogli tu zobaczyć moją kreację zakupioną w Zarze:))))
Podobają Wam się zdjęcia? Zapraszam do komentowania:) 

Zapraszam na wyprzedaż w mojej szafie klik

Patrycja Story

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także

Sprawdź mój najnowszy film!