Zapach dzieciństwa – jak dobrać odpowiednie perfumy do siebie?

Zapachy są dla nas ważne, każdy ma swoje ulubione i takie, których nie może znieść. Zapach może być dla nas wspomnieniem danej sytuacji czy osoby. Ja mam swój ulubiony zapach z dzieciństwa, którym od zawsze pachnie moja mama.

Zawsze uważałam mamę za elegancką kobietę. Uwielbiałam jej styl i bardzo szybko zaczęłam „podkradać” jej ubrania! Był taki okres kiedy mojej mamy nie było po kilka tygodni, a nawet miesięcy w domu, pracowała za granicą. W tych czasach, nie było telefonu z kamerką, z którego możemy w dowolnym czasie zadzwonić, by usłyszeć i nawet zobaczyć ukochaną osobę. Dzwoniłam do niej z budki telefonicznej na kartę, albo z telefonu stacjonarnego od sąsiada! 

Kiedy za nią tęskniłam, ubierałam jej ubrania, zawsze pięknie nią pachniały!

Pamiętam, że codzienny zapach mojej mamy był smacznymi aromatami włoskimi – bo taką kuchnię często nam serwowała, a znała ją bardzo dobrze, bo pracowała w słonecznej Itali przez kilka lat. Jest tak do dzisiaj!

Ten zapach zawsze przeplatał się z delikatną wonią piwonii, jaśminu i piżma. Po latach odkryłam jej sekret to – Cacharel Noe ! Perfumy dla kobiet delikatnych i zmysłowych, stworzone przez Oliviera Cresp. Mimo różnych styli życia, czy gustów modowych, perfum używamy tych samych i są to właśnie Cacharel Noe, które zakupić możesz w perfumerii

Cacharel Noe to dla mnie uczucie elegancji, kobiecości, pewności siebie. Dzięki delikatnym i słodkim nutom używam ich cały rok i na każdą okazję. Kiedy skropię się nimi na wieczór, rano jeszcze czuję ich woń na sobie.

A Ty masz swoje ulubione perfumy?  Więcej świetnych kosmetyków i perfum można znaleźć na elnino-parfum.pl!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *