Żakiet idealny – gdzie szukać?

Dzisiaj co nieco o żakiecie idealnym, który udało mi się ostatnio kupić. Czytelników mojego bloga nie zdziwa fakt, że zapłaciłam za niego całe 6 zł (!) bo oczywiście zakupiłam go w second hand. Jego historia jest krótka – po prostu poszła na zakupy i go znalazłam. Przyznam, że mam wiele żakietow, marynarek i płaszczy z sh, ale żaden nie spełnia moich wymagań tak bardzo jak ten. Na początku tego roku miałam w planach szycie na miarę idealnej marynarki i wiecie co? Już nie muszę, dobrze, że poczekałam:))) Dodatkowo dziś w roli ciekawego dodatku – kolorowa torebka, którą zobaczycie jeszcze nie raz, bo skradła moje serce;)

Cechy idealnego żakiety:
– dobrze dopasowuje się do Twojej sylwetki
– jest z dobrej jakości materiału
– jego kolor pasuje do reszty Twojej garderoby
– nie kosztuje milion monet!
– “gra” z każdym dołem tzn pasuje do spodni, sukienek i spódnic
zdjęcie po lewej stylówka do pracy a zdjęcie po prawe stylówka po pracy;) którą wolicie?
spodnie – no name
buty – visconi
torebka – tutaj
żakiet – sh
bluzka – promod

 

Gdzie szukać żakietu idealnego? Moja odpowiedź jest prosta – zajrzyj do second handu! 

Patrycja Story

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także