Z Piotrem Wideryńskim

 Druga już sesja plenerowa z Piotrem🙂

Zdjęcia robiliśmy na lotnisku na Bemowie.
Uważam, ze pomimo bardzo wietrznej i mało słonecznej pogody fotki wyszły super:)

Jak myślicie?:)

Możecie na nich zobaczyć także stylizację ze spotkania blogerek, na którym ostatnio byłam. Ponieważ sesja była tego samego dnia.

Wybrałam dziewczęcą sukienkę, ostatnio zarzucono mi że wyglądam zbyt poważnie o tutaj klik, więc postanowiłam pokazać Wam jak wyglądam w typowo dziewczęcym zestawie, które zdarza mi się czasem zakładać:)  Podoba się?:)

Zapraszam do oglądania oraz komentowania:)

O a tu moje brudne stopy, których wcale się nie wstydzę;p

Zdjęcia: piotrwiderynski.art.pl
naszyjnik-FLORart p.s niedługo do wygrania w konkursie na moim blogu 
sukienka-house
szpilki-h&m
okulary-new yorker
chusta-no name
pasek- no name
kamizelka mamy+przeróbka
Początkowy pomysł ze wstążką nie wypalił, ponieważ był za duży wiatr:) 

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także