Wiosenny look na co dzień

Z wielką niecierpliwością czekałam na poprawę pogody aby móc w końcu wskoczyć s spódnicę, sandałki i po prosu wyjść na spacer! Pojawiły się nagle i nie mogę się nimi nacieszyć! Na szczęście dużo czasu spędzam na zewnątrz, m.in pracując na tarasie. Rano ćwiczę, biegam a wieczorami staram się pospacerować. Mam ostatnio straszne poczucie, ulotnych chwil, czas tak szybko mija…dziej się tak wiele, jestem taka szczęśliwa, ale cały czas mam wrażenie, że mogłabym więcej, wiem, że to głupie, ale tak właśnie jest. Chcę tak dużo naraz, cały czas uczę się pokory i spokoju. Mam przy sobie takich wspaniałych ludzi i wciąż poznaję nowych równie cudownych. Oczywiście, nie zawsze jest kolorowo, ale staram się postępować według, metody: „nie przejmuję się ludźmi i rzeczami, na które nie masz wpływu” to naprawdę bardzo zdrowe podejście!

Dzisiaj stylizacja codzienna na spacer, spotkanie z koleżanką, niezobowiązuje spotkanie i zakupy i tak właśnie wyglądał ten dzień kiedy robiłam te zdjęcia. 

 

10 komentarzy

 1. Pięknie, letnio, optymistycznie!

 2. Też uwielbiam jeansową kurtkę! Moja jest już jednak tak wyeksploatowana, że czas znaleźć nową, a to nie takie proste.

  1. dlatego ja mam 4 różne, kupione w sh po około 10 zł 😉

 3. Urszula Dębska

  Uwielbiam też jeansową kurtkę. Kobieco i bardzo subtelnie, podoba mi sie 🙂

  1. tak można ją nosić do wielu rzeczy i zawsze dodaje uroku 😉

 4. jakoś dawno mnie tutaj nie było 🙂 świetna stylizacja 🙂

  1. dziękuję, ja u Ciebie też, za chwilę zajrzę 😉

 5. A ja właśnie ostatnio sobie kupiłam jeansową kamizelkę, ale jakoś na razie nie miałam na nią pomysłu, dzięki za inspirację 🙂

  1. świetnie wyglądają do sukienek latem ja noszę do takich co nie wiem jak zabudować górę czy po prostu aby podkreslić talię 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *