Welurowa sukienka w stylizacji i kilka słów o tym dlaczego nie warto przejmować się opinią innych?

Sukienka z dzisiejszych zdjęć jest w mojej szafie już od 3 lat (!) w kwietniu 2014 pojawił się ten oto wpis, zobacz za jaką cenę! Pewnie dlatego, że wtedy welur nie był jeszcze tai “modny”. To kolejny dowód na to że dobrej jakości rzeczy, pozostają z nami na długo. Kupiłam ją co prawda w sieciówce i to tej bardzo taniej, ale welur jest materiałem trwałym i grubym, więc warto było ponieważ jak widać nie był to zakup tylko na jeden sezon.

Przy okazji polecam Wam zajrzeć do sklepu amfora.pl odkryłam go niedawno i mają świetne ceny perfum, moje ulubione Eternity Moment w cenie poniżej 100 zł!

Przy poprzedniego wpisu dopadła mnie pewna refleksja…Jak bardzo opinia ludzi zmienia nasze myślenie a nawet życie? Spotykacie się z krytyką i boicie się postępować inaczej niż standarny nakazuja? Dlaczego tak się dzieje, że ludzie boją się nowego? Czy warto podążać swoimi droga? Dlaczego nie warto przejmować się opinią innych?

Ludzie potrafią wyrządzić w życiu wiele krzywdy. Jesteśmy otoczeni skrajnymi emocjami miłość, radość, szczęście a tuż bok nienawiść, zazdrość. To smutne, ale często ulegamy negatywnym emocjom, zapominając o tym co nas cieszy, czym jest dla nas szczęście. Spotykamy się z wieloma opiniami na temat naszej rodziny, znajomych, przyjaciół. Czasem na własne uszy słyszymy jak ktoś obmawia bliską nam osobę albo nas! Jak sobie z tym radzić? Ja od dawna nie przejmuje się opinią innych. Nikt nie przeżyje życia za mnie, nikt nie naprawi moich błędów. Sama dochodzę do wszystkiego co mam a opinie, plotki sa nieistotne. Często nasze szczęście jest solą w oczach innych, taka jest smutna prawda.

Dlatego żyj i korzystaj z tego co daje Ci chwila i otaczaj się ludzmi, którzy nie wprowadzają do Twojego życia ciemności tylko światło! 

zdjęcia wykonała Monika Matusik, dziękuję;)

zdjęcia wykonane w Cukierni Małgosia w Radzyminie

sukienka – new yorker

torebka – tutaj