wąż kusiciel – sesja dla Filo biżuteria

Każda sesja, w której uczestniczę jest dla mnie ciekawym przeżyciem. To z jednej strony zabawa, sprawdzenie siebie  w nowej roli i  wielka gra a może nawet walka, którą toczę sama ze sobą.  Kiedyś nie lubiłam siebie przed obiektywem, kariery fotomodelki na pewno nie zrobię, ale czasem w ramach rozrywki fajnie jest zrobić coś takiego. 
Pierwszą część naszej sesji produktowej dla Filo bizuteria artystyczna widzieliście tutaj, dziś kolejna. Aga stworzyła pracę nawiązującą do starożytnego egiptu. Na zdjęciu nie trudno dostrzec główkę węża, który bez wątpienia jest kusicielem;) Uważam, że komplet idealnie wpisuje się w tematykę, jeśli podzielacię tę opinię dajcie lajka tutaj i pomożcie Agnieszce wygrać w konkursie;) 

sukienka, bluzka – sh
biżuteria – Filo bizuteria artystyczna 

Patrycja Story

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także

Sprawdź mój najnowszy film!