Viva! x Itaka – czym jest nowa oferta biura podróży ITAKA

Viva! x Itaka - czym jest nowa oferta biura podróży ITAKA

W listopadzie biuro podróży ITAKA uruchomiło najnowszy katalog o nazwie Viva! x Itaka. Co to jest, do kogo skierowana jest oferta i jakie wycieczki znalazły się w katalogu. Zapraszam do dzisiejszego wpisu.

Co to jest Viva! x Itaka?

Viva! x Itaka to katalog polskiego biura podróży ITAKA, który trafił właśnie (24.11) do sprzedawców. Jest to współpraca touroperatora z lifestylowym magazynem dla kobiet VIVA!. Warto wspomnieć, że mottem magazynu jest „Viva! Cały ten świat!”, które zachęca do poznawania i zwiedzania świata. Na ten moment w katalogu znajduje się 14 kierunków, a także 90 hoteli i blisko 20 wycieczek objazdowych na nadchodzący sezon letni 2023. 

Co znajduje się katalogu w Viva! x Itaka?

Przeglądając stronę biura podróży możemy wyczytać, że w katalogu znalazły się marki Itaki takie jak:

 • Hotel&Deals – czyli najlepsze hotele w najlepszej cenie,
 • ITAKAsmart  – pakiet wycieczek, opieka infolinii 24/7.

Wśród ofert touroperator Itaka skupił się także na osobach, które cenią sobie spokój i ciszę. Dla nich przygotowano ofertę „Poznajmy się„, czyli wybór hoteli tylko dla dorosłych (najczęściej +16 lub +18). Są to hotele, w którym nie ma placu zabaw czy innych atrakcji dla dzieci, dzięki czemu dorośli mogą spędzić romantyczny i spokojny urlop. Oferta „LGBT friendly” ma na celu promować idee tolerancji, różnorodności i inkluzywności. W niej znajdziemy hotele, w których każdy może czuć się sobą. „Kameralne podróże” z kolei pozwolą zwiedzić najciekawsze miejsca w małych, kameralnych grupach bez ścisku i pośpiechu.

Kolejną ofertą, która znalazła się w katalogu Viva! x Itaka to  „Wakacje pod palmami” to zwiedzanie połączone z plażowaniem, czyli egzotyczne wycieczki w wersji soft. Ostatnie dwie oferty do „No limits” – idealna opcja dla aktywnych osób, które nie przepadają za plażowaniem i  „Tylko dla Ciebie” to opcja skierowana dla osób uwielbiających wycieczki objazdowe, ale samemu lub z partnerem/partnerką.

Jak widzimy katalog Viva! x Itaka wypełniony jest różnorodnymi ofertami, w których każdy wymagający klient znajdzie coś dla siebie.

W ofercie klienci znajdą najmodniejsze kurorty, słynne resorty, odległe miejsca, jeszcze do niedawna znane tylko wybrańcom, a także ciekawe zakątki Europy, wciąż czekające na odkrycie. Pracując nad propozycjami podróży, wzięliśmy pod uwagę światowe trendy w turystyce” – komentarz biura podróży ITAKA.

Kierunki najnowszego katalogu ITAKA

Osoby chcące skorzystać z najnowszego katalogu mogą wybrać takie kierunki jak:

 • Grecję,
 • Hiszpanię kontynentalna,
 • Wyspy Kanaryjskie,
 • Chorwacja,
 • Włochy,
 • Stany Zjednoczone,
 • Meksyk,
 • Curaçao,
 • Indonezja,
 • Kenia.

Jeśli chodzi o wycieczki objazdowe to do wyboru jest Kostaryka, Namibia, Katar czy Wyspy Owcze. Do wyboru do koloru. Ten katalog sprawdzi się dla osób zarówno uwielbiających Europejskie standardy, jak i tych, którzy szukają atrakcji i egzotyki.

> Sprawdź wszystkie oferty <<

Ambasadorką projektu Viva! x Itaka została aktorka filmowa i teatralna Maria Dębska znana z  takich ról jak: Jaga z serialu „Barwy szczęścia”, Weronika Nowacka z serialu „W rytmie serca”, Zosia Joachim z serialu „Wojenne dziewczyny” i Wiktoria w serialu „Kuchnia”. Maria Dębska widnieje również na okładce katalogu.

katalog Viva! x Itaka
Fot. ITAKA

Chcemy sprawić, by świat stał się jeszcze bardziej otwarty, by każdy mógł cieszyć się jego różnorodnością i pięknem. By możliwe były podróże – z naszą pomocą i rekomendacją – w najdalsze zakątki, zgodnie z indywidualnymi potrzebami i preferencjami” – komentyje redaktor naczelna dwutygodnika „Viva” Katarzyna Przybyszewska-Ortonowska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *