Torebka, która wygląda jak aparat!!!

Będąc jeszcze w Polsce pokazywałam Wam tę torebkę na moim FB. Kupiłam ją z myślą o Sylwestrze. Trzeba przyznać, że przykuwa uwagę i myślę, że to świetny dodatek do wielu stylizacji. Zobaczcie jak wspaniele dopełnia zestaw! A wyobrażacie sobie ją do jeansów, koszuli i skórzanej ramoneski??? CZAD! Mała czarna z tą torebką nie jest już taka smutna i zwykła! A pamiętacie moją weselką sukienkę? Tak, jest dwuczęściowa i dzięki temu mogę ją nosić osobno, np. dół do zwykłego t-shirtu! Zrobiłam tak, aby móc zakładać ją częściej, nie tylko na wielkie imprezy, ale także na co dzień! A moja nowa torebka dodaje jej jeszcze ciekawszego oblicza! Co myślicie o takim dodatku? Która stylizacja podoba Wam się bardziej? Być może wybrałybyście którąś z nich na zbliżające się Andrzejki?

torebka do kupienia tutaj, czekałam na nią ok 10 dni
czarna sukienka sh
szary t-shirt no name
spódnica – szyta na miarę

Patrycja Story

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także