szafa na szpilkach po raz pierwszy

Bardzo zależało mi na dostaniu się się do grupy szafy na szpilkach.
 Po pierwsze dlatego,że to kolejna okazja by spotkać się z dziewczynami z blogów np z  Marionetką Mody, oraz innymi, które znam z grupy Warszawskich Blogerek. A niestety okazji i czasu na takie spotkania jest mało.
Po drugie ponieważ z opowieści, które słyszałam od wspominanych już koleżanek, spotkania są ekstra pozytywne,dają dużo motywacji do działania a sama atmosfera, która na nich panuje jest zarażająca, o czym w końcu miałam przyjemność się przekonać:)
A wszystko dzięki Blue City oraz cyklu spotkać  Szafa na Szpilkach
Koniec pisania, zapraszana reportaż:)

 zapowiedź stylizacji z tego dnia z wykorzystaniem ubrań z nowego włoskiego sklepu Imperial

zachwyciły mnie zestawy panterkowe oraz propozycję futer, ale w rezultacie na koniec wybrałam coś innego;p

 o nasze włosy tego dnia zadbał salon Marco Aldany 
a o makijaże NYX
Zdjęcia wykonali chłopaki z ASM Media Agency dziekujemy:)

Serdecznie dziękuję za ten miły wieczór !:)

Patrycja Story

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także