strój do pracy

 dresscode not!:p


Jestem ciekawa co myślicie o typowym dresscode w pracy?:)

Czy powinno być zachowane? Czy jesteście za tym by odchodzić od tego w takich miejscach jak biuro, bank,kancelaria? Czy w pewnych miejscach oczekujecie typowej elegancji a może krępuje Was to? Czy „luźny piątek” to dobry sposób?:)
   W moim miejscu pracy pomimo, że jest to duże biuro nie ma narzuconego typowego ubioru np. czarna spódnica i biała koszula, należy jedak z wyczuciem dobierać strój, kolor ubioru oraz makijaż:)

Mój codzienny zestaw wygląda między innymi tak jak poniżej na zdjęciach:)
Czasem jednak lubię dodać ostry akcent np. torebkę lub biżuterie, którą zakładam tylko w drodze do pracy:)

Co o tym myślicie?:) 

makijaż to zwyklaczek czasem dodam ciemna kreskę lub neutralny kolor cienii:)
na ustach pomadka, błyszczyk lub lekki kolor konturówki)

spodnie-vero moda
koszula-sh (atmosphere)
torebka-sh
buty-h&m
Niedługo na moim blogu do wygrania kolorowa biżuteria!:)
Zaglądajcie!:)

Patrycja Story

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także