11/06/2019 Patrycja Story 0Comment

Czy właściwie jest sportowa elegancja? Zawsze dziwiłam się na ten zwrot, ale podobał mi się. Postanowiłam tak nazwać tą stylizację bo coś sportowego i eleganckiego z siebie ma. To kolejny look na moim blogu z plecakiem, który już chyba nie pojawi się tutaj ponieważ jak się okazało nie przetrwał wycieczki do Egiptu.

Ostatnio wiele się dzieje na blogu, coraz więcej piszę, nagrywam wszystko przychodzi tak lekko! To za sprawą motywacji do działania, statystyk które dają mi powera do tworzenia oraz pewnego przystojniaka, który tą treść chętnie czyta i sprawdza a co za tym idzie motywuje też do tworzenia. Kiedyś wydawało mi się, że wszystko zrobię sama, że jeśli jestem dobra w tym co robię, lubię to robić to wystarczy regularne tworzenie np. treści a z czasem reszta zrobi się sama…Samo się nie robi, przy dzisiejszym natłoku informacji, ciężko wyróżnić się w tłumu mnóstwa informacji, blogów, serwisów itp. Jest jednak coś co bardzo pomaga, mianowicie znajomość narzędzi, ciągły rozwój!. To nie uda się jeśli nie ma chęci, otwartości, wytrwałości a to wszystko jest wtedy kiedy robi się coś z pasji. Dlatego właśnie ten blog istnieje już od ponad 9 lat! Uwierzycie?!

Dawno nie było stylizacji więc nadrabiam!

Dzisiaj mój look z elementem który lubię w mojej garderobie najbardziej.

Kto zgadnie co to?

KAMIZELKA! To zdecydowanie moje ulubione uzupełnienie stylizacji. Po pierwsze dlatego, że nadaje elegancji a po drugie mam wrażenie że scala całość. Długo szukałam idealnej, podobnie jak marynarki znalazłam w sh, jak w większości przypadków!

rozowa spodnica, szpilki sandały wizane deezee

rozowa spodnica, szpilki sandały wizane deezee

Opis zestawu:

okulary – CrossEyes

szpilki – Dezee

spódnica, plecak, kamizelka – sh

bluzka – no name