Kiedy spełniają się marzenia…nie! Kiedy się je spełnia!

Nie! Wróć! Tytuł powinien brzmieć „Kiedy marzenia się realizuje, spełniają się!”

Od zawsze miałam kilka punktów w życiu, które chciałam zrealizować i w które mocno wierzyłam. Kiedy 1,5 roku temu poznałam właściwych ludzi (bo byłam na to właśnie wtedy gotowa więc się pojawili) upewniłam się w tym, że warto wierzyć i realizować swoje postawienia, cele i marzenia i zamieniać je w fakty z datą realizacji! Teraz wiem, że mam ogromną siłę, którą kiedy tylko przekazuję pozytywnie, to wraca do mnie i spełnia się. Dlatego z wielką satysfakcją chwalę się moim nowym projektem i firmą, którą założyliśmy wspólnie z kilkoma pasjonatami życia, szczęśliwymi ludzi, którzy robią wspaniałe rzeczy a teraz połączyliśmy siły i robimy jeszcze ciekawsze! 

I oto nasza pierwsza (ale nie ostatnia) wzmianka w gazecie lokalnej odnośnie działań projektu Ambitne Śniadania dla Przedsiębiorców w Radzyminie z którymi ruszyliśmy w moim mieście zamieszkania pod marką AmbitneProjekty.com a za chwilę ruszamy z innymi ciekawymi akcjami, również w innych miastach! Wspaniale jest realizować się, ale ważne aby poczuć to w sobie, otworzyć się na to i poznać właściwych ludzi w danym czasie.

Cieszę się że ten rok rozpoczęłam również od ciekawych, co prawda przypadkowych znajomości i współpracy

ale jak widać NIE MA przypadków 😉 Niedługo więcej szczegółów!

Zachęcam również do zaglądania tutaj –> www.patrycjastory.pl/zaufali-mi/

Dziękuję każdej z firm, z którą przez ostatnie 6 lat istnienia bloga mogłam współpracować i tworzyć coś ciekawego!

Dziękuję za zaufanie.

Dziękuję każdej osobie, która tutaj zagląda i nawet czasem zostawia po sobie ślad! Ponieważ to ludzie napędzają siebie wzajemnie do działania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *