siedzę z ręcznikiem na głowie…

i oglądam zdjęcia z lata w letnich sukienkach, spodenkach z zalewu;/ a za oknem teraz tak brzydko;/ boli mnie ucho, nie mogę spać bo bolą mnie kości ,moje stawy się odzywają- czują jesień:/ okropny okres dla mojego organizmu;/ niedługo koniec wakacji i trzeba iść do szkoły;p i do pracy:p ha ha ciekawe:)
 no ale trudno jakoś to będzie, chyba dopada mnie jesienna chandra…
Niżej prezentuje mix zdjęć niepublikowanych, ponieważ robionych w 1. ekstremalnych sytuacjach;p 2. przy złym świetle lub po prostu ich ilość nie nadaje się na cały post:)
zapraszam do komentowania:D

 

spodenki-diy
sweterek-(only)sh
torebka-no name
spodenki-new yorker
torebka-sh
buty-no name

 

 

 

spódnica-vintage
bluzka-new yorker
kamizelka-diy
biżuteria-no name

 

 

 

spodenki-new yorker
bluzeczka-no name + diy
biżuteria- mamy

 

spodnie-no name
kardigan-C&A ( do kupienia w mnie na szfa.pl)
bluzka-sh
torebka-sh
buty-boti

 

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także

Sprawdź mój najnowszy film!