sesja o jakiej nawet nie wiedziałam, że marzyłam…

Kilka kadrów z tej sesji trafiło już na mojego facebooka, ale osobny wpis był obowiązkiem. Zdjęcia jakie zrobiła mi Aga biją rekordy! Dlaczego? Bo dla mnie mają duszę, magię i to coś czego dawno nie widziałam w swojej osobie na zdjęciach…Chyba mogę w końcu powiedzieć, że odzyskałam siebie…teraz znów jestem sobą dla siebie…nareszcie to widzę i tylko ja wiem o co chodzi;)))
O sesji wypada powiedzieć więcej. Przede wszystkim została wykonana w celu prezentacji tego pięknego wianka, który mam na sobie. Bierze on udział w konkursie, więc dajcie mu lajka bo naprawdę na niego zasługuje! Aga po raz kolejny dała z siebie 1000% i stanęła na wysokości zadania! Świetna robota! Dla mnie jesteś zwyciezcą, podziwiam takich ludzi jak Ty! 
P.S Aga robiła zdjęcia po raz pierwszy “komuś”, zawsze wcześniej tylko swojej biżu;))) 
obie sukienki – sh
wianek – Filo biżuteria
Patrycja Story

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także