Roomba odkurzacz iRobot czy warto i właściwie dlaczego nie?

Jakiś czas temu zakupiłam robota sprzątającegoX-One od RoboJet to Polska firma i bardzo dobrej jakości produkty. W związku z zainteresowaniem tą marką i podjęciem współpracy jako Ambitna Marka nakręciliśmy również film, który prezentuję poniżej.

Dlaczego piszę tutaj o konkurencyjnej firmie Roomba iRobot? Bo nie ma tygodnia, abym pod moim filmem, nie czytała i kasowała komentarzy odnośnie właśnie tego robota. Brzmią one jak typowy spam, przykład: 

Komentarze wyglądają wciąż tak samo, są od różnych osób, czasem od konto, które już pisały pod tym filmem. No bardzo dociekliwych „klientów” ma ta firma, komentują po kilka razy ten sam film…

Zastanawiam się, skoro Roomba iRobot jest taki super to, czemu nie zajmą się sobą i sprzedażą swojego produktu tylko wciąż spamują komentarzami pod konkurencją? Uważam, że to bardzo słaba forma promocji, tym bardziej, że komentarze są tak sztuczne, że aż kole w oczy!  Dodam, że opinii o wspomnianym odkurzaczu nie można umieścić na ich Facebooku firmowym, ciekawe dlaczego?

Bardzo polecam robota sprzątającegoX-One od RoboJet, to Polska marka i produkt. Mam ich robota już 3 rok, jest najcichszy na rynku!