Romantyczna sesja w lesie z Moniką Matusik

Monika Matusik to fotografka z Marek pod Warszawą, którą poznałam przez przypadek na pewnej grupie. Po krótkiej rozmowie postanowiłyśmy spotkać się na zdjęcia i nawiązać współpracę. Atmosfera na sesji była bardzo miła i miałam wrażenie jakbyśmy znały się kilka lat! To co powstało tego dnia możecie zobaczyć poniżej.

To moja pierwsza profesjonalna sesja od tak dawna! Prawie od 2 lat zdjęć na bloga nie robił mi profesjonalny fotograf. Musiałam błagać mamę czy brata o zdjęcia a z Moniką było tak bezproblemowo, przyjemnie i szybko a po kilku dniach zdjęcia wylądowały na emailu i były gotowe do wstawienia na bloga. Jakie to proste i piękne! W dodatku poznałam kolejną bardzo ciekawą osobę. Czuję, że ten rok będzie wspaniały pod tym względem, ostatnio poznaję samych wspaniałych ludzi!

Tego dnia miałam na sobie brąz i bordo. Co ciekawe 70% stylizacji pochodzi z lumpeksu: płaszcz, kapelusz i sweterkowa tunika do tego moje ulubione kozaczki od Anna Field, rękawiczki i ciepły szal piumo.

 

Patrycja Story

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także

Sprawdź mój najnowszy film!