Relacja z szafingu – jak udała się wymiana ubrań?

Dzisiaj kilka słów o wydarzeniu na którym byłam, ba! sama organizowałam wraz z portalem szafa.pl. Zaczęło się tak i to nie była tylko moja opinia…Postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce. Myślę, że się udało a dowodem na to były uśmiechnięte buzie dziewczyn a także pytania kiedy kolejny szafing.

Oczywiście nie było idealnie, nie każdy był zadowolony w 100%, bo wiadomo jak to jest. Każdy przychodzi z innym zamiarem. Ja wiem jedno: włożyłam w to cały swój zapał i jestem zadowolona przede wszystkim dlatego, że po raz kolejny poznałam cudownych ludzi i wspaniale spędziłam z nimi czas! Wielkie podziękowania należą się kawiarni Jaś i Małgosia – właścicielowi Maciejowi za chęć przygarnięcia pod swój dach na ponad 5 godzin około 20 kobiet i ich wielkich walizek z ubraniami, wszelką pomoc oraz życzliwość i żart. 

To miejsce ma klimat właśnie dzięki rodzinnej atmosferze, która tam planuje. Oczywiście bardzo dziękuję portalowi szafa.pl, który zaprosił mnie do udziału, Kasi Kryszk za pomoc, firmie Satine bielizna za warsztaty i urozmaicenie tego dnia, firmom Loman i Piumo za obecność i nagrody a także wszystkim wystawcom i gościom za przybycie. Mam nadzieję, że wkrótce znów się zobaczymy! <3

Jak wygląda taki szafing?

Każda z dziewczyn oprócz rzeczy na wymianę przynosi także swoje wieszaki, na których umieszcza ubrania wyceniając je na np. karteczkach. Główną ideą jest wymiana na inne ubranie, książkę czy kosmetyk, ale zdarzają się też drobne sprzedaże. Na takich szafingach można znaleźć prawdziwe cudeńka, zarówno nowoczesne ubrania jak i vintage!

A także ręcznie robioną biżuterię, zabawki czy ozdoby świąteczne;)

Poniżej zdjęcie Moniki – właścicielki salonu Satine bielizna. Zaprosiłam ją by fachowo podpowiedziała nam jak dobrać bieliznę do swojej budowy ciała. Dobry stanik to podstawowa a dbanie o swoje piersi to ważna sprawa, która dotyczy nas kobiet – musimy o tym pamiętać i nie odkładać takich zakupów na dalszy, czasem gorszy plan.

Wraz z firmą Piumo, która produkuje eleganckie szale z kaszmiru i wełny. Zrobiliśmy szybki konkurs na najciekawsze wiązanie takiego szala. Wygrała Dominika na zdjęciu poniżej!  Oceniałam: kreatywność i praktyczność a ten spełniał oba kryteria!

Jeszcze raz bardzo dziękuję za świetnie spędzony czas! :)))

Moja stylizacja z tego dnia to szara sukienka a do tego szal i peleryna, całość tu.

 

3 komentarze

  1. Bardzo podoba mi się twoja stylizacja 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *