relacja z konferencji Kemon

Kilka dni temu a nawet kilkanaście miałam przyjemność
uczestniczyć w konferencji prasowej marki Kemon,  ucieszyłam się na zaproszenie ponieważ lubię nowinki w dodatku bardzo
chciałam poznać Basię Kurdej Szatan, która jest ambasadorką marki Kemon.  Teraz wiem na pewno – to bardzo
sympatyczna, zarażająca uśmiechem kobieta.

Kemon to włoska firma rodzinna, która od lat 50’ XX wieku produkuje profesjonalne kosmetyki do włosów. Powstają one w zakładzie w San Giustino w Umbrii, a do ich produkcji, obok nowoczesnych rozwiązań kosmetologicznych, wykorzystywane są naturalne składniki roślinne pochodzące z lokalnych upraw organicznych. Więcej tutaj
Cała konferencja przebiegła w miłej atmosferze, poniżej kilka fotek. 
Fryzury z sesji promocyjnej marki Kemon bardzo przypadły mi go gustu, najbardziej warkocz poniżej. Pamiętam jak na każde „sypania kwiatów” ciocia robiłą mi podobny. Basia wygląda subtelnie i tak uroczo. Taką fryzurę mogłabym nosić codziennie;) 

Aktualnie testuję kosmetyki do włosów z serri actyva maskę, szampon i oliwkę – bardzo je polubiłam głównie za delikatny zapach i szybkie działanie;)  Co prawda moje włosy nie potrzebują mega wzmocnienia czy odbudowy ponieważ po wielkim cięciu są w świetnej kondycji, ale warto utrzymać je w takiej kondycji. 
Znacie tę markę? Jak oceniacie kosmetyki?

Patrycja Story

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także

Sprawdź mój najnowszy film!