Relacja z miejsc: La pasta/Jaś i Małgosia/Pełną Para/ Solec 44

Nowa kategoria na blogu, w której pojawiać się będa recenzje ciekawych miejsc kulinarnych a także takie mixy jak dziś z całego miesiąca! No to zaczynamy!

czyli włoska restauracja w moim mieście. Miejsce odwiedzam od poczatku powstania czyli od ponad roku, ale nadal uwielbiam. Z racji tego że to jedyne tego rodzaju miejsce w okolicy bywam tam średnio raz w tygodniu. Właściciele zwracają dużą uwagę na jakość makaronu, pasty są pyszne i świeże. Wystrój nowoczesny i schludny. Pracownicy bardzo sympatyczni a to co lubię u nich najbardziej to lemoniady i pyszne zupy krem<3 

  • malinowa lemoniada a niżej krem z dyni – cudo!

  • sałatka Di Mango naprawdę pyszna!

 

To kolejne miejsce, które odwiedzam dosyć często bo średnio 4-5 razy w miesiącu. Czesto umawiam się tam na spotkania bo to ciche i kameralne miejsce, a tak niedaleko centrum ach i wiem gdzie mogę zaparkować za free! Czesto  pracuję  ztego miejsca lub zostaję na lunch jest pyszny w dobrej cenie – jak na centrum! Lubię ich klimat, atmosferę, doceniam pracę właściciela i sympatycznych pracowników.

  • chłodniki, ktore polubiłam dzięki nim!
  • papryka z wołowiną i warzywami w sosie pomidorowym. W tygodniu po godz 12 można zjeść lunch za 20 zł składający sie z zupy, dania – do wyboru zawsze 2 oraz kompotu.

 

odkryte w tym miesiącu i nie wiem jak to się stało, że nie byłam tam wcześniej! Niesamowite smaki, dobre ceny – pomimo że w centrum. Ciekawy wystrój i aż chce się tam zwracać!

 

miejsce odkryte dzięki Marcinowi i przyznam, że zrobiło na mnie wrażenie! Ciekawe smaki, doceniam fakt, że składniki dobierane są tak starannie oraz te wspaniałe kiszonki!

Każde z tych miejsc zaskoczyło mnie smakiem to na pewno, niekóre z nich dodatkowo wystrojem, miłą atmosferą czy po prostu klimatem. Z czystym sumieniem polecam!

2 komentarze

  1. A gdzie najlepsze ciasta w Wawie w „Kuchnia u Marionetki” ? 😉

    1. hah racja, chociaz dawno nie jadłam ;p

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *