Opinia i recenzja: netflix „Dom z Papieru” sezon II / on i ona

„Dom z papieru” serial Netflixa, oglądaliśmy zacięcie I serię i mocno nas wciągnęła, co do sezonu 2 opinia jest podzielona!

Tutaj możesz przeczytać nasza pierwszą opinię Recenzja Dom z Papieru / 1

ocena damska:6/10

Kobieca ocena Pat: 

Po poprzednich seriach nie wiedziałam czego można spodziewać się w tej, bo w sumie wszystko już się wydarzyło. Kiedy zaczęliśmy oglądać, przypomniał mi się ten moment w filmie kiedy złodzieje uciekają i żyją długo i szcześliwie….zawsze chciałam wiedzieć co dzieje się później a ten serial to daje! Przyznam, że życie uczestników PO napadzie, wyglądało bardzo ciekawie. Pierwsze odcinki ogladam z zainteresowaniem, ale końcówka trochę mnie znudziała…czekam co wymyślą dalej, pewnie obejrze kolejną serię, mimo małego zażenowania tą końcówką, bo lubię tych aktorów, wątki a także muzykę.

dom z papieru serial netflix opinie

ocena męska: 6/10

Męska ocena Ad:

Dom z papieru. Serial trzymający w napięciu, ze świetna akcją i zwrotami akcji ale… Ale to się tyczy pierwszej serii. Teraz mam opisać drugą serię. Więc tak. Ciekawa kontynuacja z kilkoma zwrotami akcji i oczywiście wypełniona charakterystycznymi postaciami. Niestety moim skromnym zdaniem serial Dom z Papieru powinien się skończyć na pierwszej serii. Druga to odgrzewany kotlet, próbujący jak najwięcej zarobić na sukcesie 1 serii. W serial weszły ponownie dramatyczne i przedszkolne rozterki „profesjonalnych złoczyńców”, które były nudne i męczące. Jeśli jesteś wielkim fanem Domu z Papieru to zapewne ten serial bardzo Ci się spodoba. Lubię filmy i seriale pełne akcji ale druga seria Domu z Papieru mnie po prostu zmęczyła i bardzo się cieszyłem kiedy był to już ostatni odcinek. Ech przed nami seria trzecia… nie mogę się doczekać!

Czytaj również: 6 rzeczy które musisz zrobić przed wyruszeniem w drogę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *