Opinia i recenzja: netflix „Dom z Papieru” sezon II / on i ona

„Dom z papieru” serial Netflixa, oglądaliśmy zacięcie I serię i mocno nas wciągnęła, co do sezonu 2 opinia jest podzielona!

Tutaj możesz przeczytać nasza pierwszą opinię Recenzja Dom z Papieru / 1

ocena damska:6/10

Kobieca ocena Pat:

Po poprzednich seriach nie wiedziałam czego można spodziewać się w tej, bo w sumie wszystko już się wydarzyło. Kiedy zaczęliśmy oglądać, przypomniał mi się ten moment w filmie kiedy złodzieje uciekają i żyją długo i szcześliwie….zawsze chciałam wiedzieć co dzieje się później a ten serial to daje! Przyznam, że życie uczestników PO napadzie, wyglądało bardzo ciekawie. Pierwsze odcinki ogladam z zainteresowaniem, ale końcówka trochę mnie znudziała…czekam co wymyślą dalej, pewnie obejrze kolejną serię, mimo małego zażenowania tą końcówką, bo lubię tych aktorów, wątki a także muzykę.

Ambitnamarka.pl - kreatywna agencja marketingowa

dom z papieru serial netflix opinie

ocena męska: 6/10

Męska ocena Ad:

Dom z papieru. Serial trzymający w napięciu, ze świetna akcją i zwrotami akcji ale… Ale to się tyczy pierwszej serii. Teraz mam opisać drugą serię. Więc tak. Ciekawa kontynuacja z kilkoma zwrotami akcji i oczywiście wypełniona charakterystycznymi postaciami. Niestety moim skromnym zdaniem serial Dom z Papieru powinien się skończyć na pierwszej serii. Druga to odgrzewany kotlet, próbujący jak najwięcej zarobić na sukcesie 1 serii. W serial weszły ponownie dramatyczne i przedszkolne rozterki „profesjonalnych złoczyńców”, które były nudne i męczące. Jeśli jesteś wielkim fanem Domu z Papieru to zapewne ten serial bardzo Ci się spodoba. Lubię filmy i seriale pełne akcji ale druga seria Domu z Papieru mnie po prostu zmęczyła i bardzo się cieszyłem kiedy był to już ostatni odcinek. Ech przed nami seria trzecia… nie mogę się doczekać!

Czytaj również: 6 rzeczy które musisz zrobić przed wyruszeniem w drogę!

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także

Sprawdź mój najnowszy film!