recenzja filmu – SUROGACI

Po obejrzeniu takich filmów jak ten przeraża mnie rozwój naszych technologi. Mimo, że zakończenie jest pozytywne.

O czym jest film Surogaci?

Cała fabuła opiera się na tym, że istnieje miasto gdzie ludzie nie wychodzą ze swojego domu, ba pokojów ponieważ zastępują je ich klony. Dzięki temu mogą żyć długo, ponieważ nie są narażeni na wypadki, choroby itp. Sprawa komplikuje się gdy pewien mężczyzna ma tego dosyć…

Jak oceniam film Surogaci?

Film Surogaci zrobił na mnie bardzo duże wrażenie.Sam pomysł, świetne kostiumy, genialni aktorzy jak: Bruce Willis, Radha Mitchell czy Ving Rhames. Momentami łza kręciła mi się w oku, innymi czułam przerażenie, że tak może się kiedyś stać.

Polecam każdemu, kto interesuje się technologią, rozwoje, psychologią. Minimalny wątek romantyczny, bez lania wody, dzięki czemu nie zniechęci facetów.

Patrycja Story

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także

Sprawdź mój najnowszy film!