Przerwa na lunch, czyli czas na coś dobrego!

Ostatnio w Warszawie bywam tylko 2-3 razy w tygodniu na spotkaniach prywatno-służbowych. Wcale nie płaczę z tego powodu, stolica naprawdę mnie męczy, lubię moje miałe miasteczko, ale kiedy już jadę do „wielkiego miasta” to staram się wybrać ciekawe miejsce na lunch, aby zjeść i wypić coś dobrego, spróbować nowych smaków i spędzić czas w jakimś nowym miejscu. Tym razem wybrałam się do Frankie’s  na Nowym Świecie i byłam zaskoczona m.in przemiłym personelem, atmosferą i pysznościami, które mi polecono 😉 spędziłam tam prawie 3 godziny na lunchu i rozmowie z koleżanką. Szczerze polecam i pewnie pojawię się jeszcze nie raz!

nasze menu:

summer bowls
kanapka z avocado
fennel salad

Ambitnamarka.pl - kreatywna agencja marketingowa

miałam na sobie:

bluka, spodnie – sh

buty – Vishione Shoes

 

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także

Sprawdź mój najnowszy film!