przebudzenie

Pewnie wiecie, że wiosna już w pełni? Tak myślałam!;p Dla mojego bloga, to również dobra wiadomość ponieważ będzie teraz dużo zdjęć w plenerze ! N całe a szczęście bo mam już dosyć swojej ściany;p
Nareszcie cienkie sukienki, spódniczki,lekkie buty!!! Ach noo i koniec z rajstopami…no dobra prawie…;p
pozdrawiam  i zapraszam na świeżą porcję moich nowości:)
Przypominam o konkursidle tutaj ooo

 Jeśli spacery Was nie orzeźwiają a słońce męczy i nadal ciężko Wam zebrać siły po weekendzie, looknijcie tutaj może energia tych chłopaków pomoże Wam wskoczyć w nowy tydzień!:) 
Widziałam ich wczoraj na żywo i są przegenialni!!!

żakiet-New Look
spodnie-sh (h&m)
torebka-sh
bluzka-C&A
naszyjnik-mamy
okulary-New Yorker
szpilki-H&M
kapelusz-sh
za zdjęcia dziękuje mojej kochanej mamie:*

Patrycja Story

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także