Prezenty dla podróżnika marzyciela!

W dzisiejszych czasach podróżowanie nie jest problemem, wiele z nas marzy o życiu w podróży. Status podróżnik czy wędrowca może mieć każdy z nas. Wystarczy praca w zawodzie, który umożliwia pracę zdalną, a o to przecież nie trudno bo już duża ilość zawodów daje taką możliwość.

Coraz więcej pracodawców widzi plusy pracy zdalnej w części lub całości etatu. Oczywiście chodzi tu o obniżenie kosztów takich jak utrzymanie biura. Uważam, że jeśli ktoś chce pracować w taki sposób a jego zawód faktycznie to uniemożliwia, to aktualnie w bardzo łatwy sposób można szybko się przekwalifikować na inny. Każdy z nas ma różne umiejętności i pasję i to już nie te czasu kiedy całe życie pracowało się w jednym zawodzie.

Ale to temat na inny wpis. Sama długo marzyłam o takim zawodzie i stworzyłam go sobie! Czasem warto zacząć po prostu od niewielkiego prezentu! Dlatego w dzisiejszym wpisie pokażę Ci TOP prezenty, które znalazłam na ciekawej stronie mygiftdna.pl a jeden z nich trafił już na moją ścianę z okazji urodzin.

Podróż chyba wszystkim kojarzy się z mapą i chociaż już takiej papierowej nie używamy ponieważ zastępuje ją nawigacja, myślę że każdy podróżnik ma w głowie swoją mapę celów. Dzisiaj zachęcam Cię do przeniesienia ich na swoją ścianę! Co powiesz na:

Mapa z oznaczonymi miejscami, które już odwiedziłaś oraz, które masz w planach i marzeniach!

Dobrym pomysłem będzie mapa zdrapka polski, świata lub europy!

Ja ucieszyłam się z mapy świata z zaznaczonymi miejscami moich przyszłych podróży oraz tych już odbytych!

Co warto kupić zapalonemu podróżnikowi marzycielowi? Przygotowałam kilka pomysłów:

  • Mapa zdrapka / travel map – Polska
  • Mapa zdrapka / travel map – Świat
  • Mapa Polski obraz ze słów
  • Mapa podróży – przypomij swoje podróże
  • Personalizowana mapa podróży
  • Tablica odlotów – wydruk obramowany

Czy dostrzegacie na planie Tajlandię? Jest oznaczona jako plan co oznacza, że rezerwacja została już dokonana! Tak, lecimy w grudniu! Do tego czasu mam zamiar wyjechać jeszcze gdzieś bliżej, bardziej spontanicznie chociaż już nie mogę doczekać się grudnia!

A Ty jakie prezenty lubisz dostawać?

Jestem ciekawa czy pracujesz w zawodzie, który umożliwia prace zdalną? Marzysz o takiej?

pozdrawiam

Patrycja

Patrycja Story

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także

Sprawdź mój najnowszy film!