pracuje nad sobą;p

Ostatnio bardzo dużo się uczę:) Nowe programy, cała oferta i wieeeeeele innych potrzebnych czynności o których dowiaduje się każdego dnia – w pracy.  Szkoła- dużo do zapamiętania i wkucia;p oraz praktyczne rzeczy:) oraz moje hobby czyli – hmm szkolenia- muszę przygotować materiały i nauczyć się ich, dużo pracy jeśli chodzi o promocje, oraz sesje-ale to w zasadzie nic, a własnie tez tak myślałam:D ale co tam nie będę się zadręczać i narzekać bo ja lubię takie życie!!! 
To chyba ten czas kiedy najwięcej muszę pojąć 🙂 Nawet w roku maturalnym tak nie miałam;p ale tak własnie jest kiedy człowiek stawia sobie tyle wyzwań:) 
DAM RADĘ!:D 
Zdobędę szczyt!:) 
A siły dostarcza mi książka pt ” Czego jeszcze nie wiesz na temat własnych przekonań” Kamila Czechowskiego, polecam serdecznie-motywująca!:D  
Zdjęcia  z sesja na placu zabaw
w Parku Henrykowskim, które wykonał Jacek Minoga, 
tu możecie go podziwiać;p

ubrania-sh
buty ( szpilki)- visione
botki-deichmann
Zapraszam także na mojego facebooka, będę wdzięczna za like!:D

Patrycja Story

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także