Postanowienia 2018 – podsumowanie stycznia

Ten rok nie należy do przypadkowych i naprawdę już od pierwszych dni, dużo się w nim zadziało!  Poprzednie 2 lata mojego życia były dosyć intensywne i nie zawsze udane ponieważ niezaplanowane. Dlatego w tym nie zostawiam nic przypadkowi. Nad wieloma sprawami pracuję, dlatego powstaję ten wpis aby wszystko podsumować i jeszcze bardziej zmotywować się do działania ale również Ciebie – dołączysz?

mój słomiany zapał…czy na pewno??? 

Od zawsze słysząc że „mam słomiany zapał” aż się we mnie gotowało! Dlatego zaczęłam pracować nad systematycznością i dzięki temu m.in mój blog prowadzony jest już ponad 5 lat bez większych przerw. W miedzy czasie powstało mnóstwo innych, ciekawych akcji i projektów. W końcu znalazłam również pracę marzeń i realizuję się w życiu zawodowym. Oprócz większych postanowień na rok 2018 jak wyjazdy, czy kupno czegoś zaplanowałam go również kwartalnie i z podziałem na swoje małe zmiany przyzwyczajeń do „lepszej JA” dlatego powstaje ten wpis i film. Cieszę się że zaczęłam pracować nad sobą przynosi mi to wiele korzyści na każdej płaszczyźnie mojego życia. Chcesz dołączyć? Zapraszam 😉

jak realizować postanowienia jak wytrwac w postanowieniach sposoby na postanowienia noworoczne nowy rok nowa ja czy na pewnoKażde z tych 5 małych punktów bez wątpienia ma pozytywny wpływ na moje życie i chociaż JA TO WIEM to ciężko jest mi czasem coś postanowić i wdrożyć w życie. Podobno aby nawyk wszedł nam w krem potrzeba 21 dni wykonywać go regularnie –> tak właśnie stało się z punktem 1 czy 4 który wymaga ode mnie właśnie takiej systematyczności i nie jest już czymś co muszę ale chcę! Odnośnie 2 też sprawnie mi to poszło nad 4 i 5 pracuję i pisząc ten post mogę pochwalić się już 3 dniami regularnych ćwiczeń na stepperze oraz zakwasami z basenu!

Więcej możesz zobaczyć i posłuchać w filmie:

https://www.youtube.com/watch?v=kNENQ6i8PLA

Uwaga strój i szlafrok dostępy tutaj ja już czekam na nową kolekcję ponieważ mają pojawić się nowe stroje kąpielowe 2018 najlepszych polskich marek: Etna, Gabbiano!!!

Kolejne wyzwania na luty? Proszę bardzo! jak realizować postanowienia jak wytrwac w postanowieniach sposoby na postanowienia noworoczne nowy rok nowa ja czy na pewno luty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *