Pokaz marki Lattore

7 listopada w Klubie Capitol miałam przyjemność uczestniczyć w pokazie jesienno-zimowej kolekcji marki Lattore. To polska marka z ponad 20 letnim doświadczeniem, która oferuje nowoczesne i eleganckie ubrania dla kobiet. Kiedy po raz pierwszy zobaczyłam kolekcję, byłam zachwycona! Znalazłam wiele rzeczy, które chętnie zaprosiłabym do swoje szafy:) Zobaczcie sami;) 
Impreza została poprowadzona przez przemiłych ambasadorów marki Jarosława Milnera oraz Wiktorię Warnecką. Bardzo sympatycznie przywitała nas także Renata Gajowy – właścicielka firmy ( poniżej na zdjęciu)
ambasadorzy
Od pokazu minął już miesiąc, ale z marką Lattore mam do czynienia coraz częściej, np. podczas Miss Fashion World w Ptak Moda w Rzgowie w Andrzejkowy weekend. Modelki z pokazu były ubrane m.in w najnowsze kreacje Lattore (niedługo napiszę kilka słów o moim wyjeździe).
Teraz zapraszam na zdjęcia z Clubu Capitol. 

mała czarna w stylu Lattore, prosta, klasyczna, ozdobiona szykownym naszyjnikiem

Świetnie skrojone marynarki

Moja faworytka wśród modelek, piękna, zgrabna i świetnie się porusza.

Bardzo miło spędziliśmy ten sobotni wieczór w oglądając projekty Lattore, słuchając występu wspaniałego Grzegorza Carnasa z Magnetic Violin Show (poniżej zdjęcie artysty), którego miałam przyjemność słyszeć już po raz 2  oraz uczestnicząc w „pysznym”party ze wspaniałymi gośćmi.

Za udostępnienie zdjęć dziękuję fotografowi 
Barto Dębkowskiemu Kreatyw Media www.kreatyw-media.plKonkurs wygrywa:

GRATULUJĘ!

poproszę o adres do wysyłki na emaila patrycjabonczewska@gmail.com

4 komentarze

  1. Dziękujemy Serdecznie 🙂

  2. Dziekujemy i zapraszamy na kolejne wydarzenia związane z marka Lattore

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *