pink dress

Aaaaa pokatuje Was zdjęciami ze słoneczkiem;p hi hi
Wspaniale wspominam poprzedni weekendu na Starówce,uwielbiam to miejsce! Ten niestety spędziłam owinięta w koc przed tv z pop-cornem, chipsami i odżywka do paznokci:)
 Częściowa przez moją niedyspozycję do wyjścia gdziekolwiek ( te dni) a częściowo przez lenistwo:)
Ale czasem takie dni tez są czasem potrzebne :p Chociażby po to by nabrać siły i motywacji do działania oraz docenić dni w których czujemy się dobrze:)
pozdrawiam i zapraszam do obejrzenia:)))
A jeśli ktoś chciałby wzbogacić się o ciekawa biżuterie to zapraszam tu klik. Taka szansa tylko do jutra!:))) 

wygrzewamy się na trawce;p
sukienka-sh + przeróbka
kamizelka-mamy + przeróbka
sandały-nie pamiętam
torebka-sh
bizuteria-no name

Wiem zdjęcia sa kiepskiej jakości-ale czasem po propstu nie ma czasu na robienie super profesjonalnych fotek;p
zapraszam na mojego fejsa klik klik 

Patrycja Story

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także

Sprawdź mój najnowszy film!