piknik z Małą Mi

     Post nazwany tak ponieważ wydaje mi się, że tak nazywała się  postać z Muminków, która zamieszkała na mojej koszulce:) wykonała ja własnoręcznie moja psiółka Ola:D baaaardzo mi się ona podoba:Dz pewnością zagości jeszcze u mnie kilka takich:d narazie zbieram pomysły:)
A jeśli ktoś chciałby koszulkę z wymyślonym przez siebie napisem lub postacią proszę pisać do mnie a ja skontaktuje  z wykonawczynią:)
Fotki z naszego skromnego pikniku, jedzenie znikło tak szybko, że nie zdążyłam sfotografować:)
OCZYWIŚCIE WSZYSTKO BYŁO WYKONANE PRZEZ PSIÓŁKĘ:P

Spódniczka którą mam na sobie to tak zwana vintage + DIY, dostałam ją jakiś czas temu i miała użyć   w całkiem innych celach:D zwężałam, skróciłam i jest taka jak na załączonym obrazku:D założyłam do niej kolorowe bransoletki i na taki szalony babski piknik może być:)

Dostanie mi się od dziewczyn za to ostatnie zdjęcie ale w końcu są takie piękne, że trzeba je czasem pokazać:p  buzkiaki:*

pozdrawiam i zapraszam do komentowania:D

Patrycja Story

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także

Sprawdź mój najnowszy film!