Park dworski hrabiów Wodzickich w Porębie Wielkiej / mini sesja zdjęciowa

Jesienne kadry prosto z Poręby Wielkiej, w której spędziłam piękny weekend października. Okazji do zdjęć było wiele, chociaż powstało im mało…czasem kiedy jest tak miło chcesz zanurzyć się po prostu w ciszy i spokoju. 

Spontaniczna sesja o zachodzie słońca, które uciekało nam z sekundy na sekundę….ważne, że kolory jesieni są!

Historia tej sieciówkowej sukienki jest taka, że kupiłam ją na wesele, które miałam we wrześniu. Weszłam do sklepu i…zakochałam się! Mimo początku jesieni ja już wiedziałam, ze sprawdzi się przez cały rok i nie tylko na wesele! Od września zakładam ją na każdą możliwa okazję i czuję się w niej cudownie! Lubię takie dziewczęce sukienki!

z Gosia z @gohfitfan – dziękuję za zdjęcia!

sukienka – reserwed

buty – no name

 

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także

Sprawdź mój najnowszy film!