orange shirt

Pierwsza sesja plenerowa tej wiosny oczywiście z Margo Foto!

Wspaniale spędziłyśmy piątkowe popołudnie, na wstępie plotki i zdjęcia, później spacer i plotki a na koniec gorąca czekolada “oczywiście” w starbucksie;p i znowu plotki:)
Dziękuję za wspaniałą atmosferę oraz zdjęcia!

Stylówka iśce wiosenna, czółenka a w nich gołe nogi, ach nareszcie;p ! ciemne jeansy oraz pomarańczowa koszula-to chyba mój kolor tej wiosny!
Dopełnieniem jest cudny naszyjnik z promode oraz ostatni nabytek elegancka mała czarna torebeczka, na takie wypady jak ten:)
Niebawem na fejsie rusza konkurs z wiosenną biżuterią!!!

pozdrawiam!

jeansy-h&m
koszula-sh
żakiet-sh
torebka-sh
naszyjnik-promode
szpilki-visconi
branzoletka-klik
okulary-new yorker
Patrycja Story

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także