Okolica naszego domu! Zobacz gdzie będziemy mieszkać!

Wpisy dotyczącego naszego domu bardzo Wam się spodobały, cieszy mnie to i bardzo polubiłam ta kategorię. W pierwszym wpisie podzieliłam się z Wami wideo z naszego domu i działki. Dzisiaj chcę pokazać okolicę. Bo ta ma sporo do zaoferowania. Wiele z Was „boi” się ucieczki z miasta. Może te kadry Was przekonają!

Stare Załubice to niewielka wieś, zaledwie 40 min od Warszawy, 10 min od Radzymina. Na trop tego miejsca wpadliśmy przypadkiem (o historii znalezienia domu pisałam tym wpisie,) ale jak widać szybko się zadomowiliśmy. Okolicę pokochaliśmy od pierwszej chwili. W czasie kiedy czekaliśmy na dom, od czerwca do listopada, byliśmy tu kilka razy w tygodniu. To zaledwie 10 min od naszego domu i biura w Radzyminie, latem, jeszcze przed zakupem, często wpadaliśmy tu nad rzekę, by pochodzić boso po trawie, pisaku czy wodzie. Czasem mam wrażenie, że wyśniliśmy to miejsce! 

Ten wpis powstał kilka tygodni temu, niedawno opublikowałam sam film, teraz dodaję ten wpis. Mieszkamy tu około miesiąc. Ja zastanawiam się, jak my żyliśmy wcześniej bez tego miejsca? Bez koncertu ptaków i żab? Bez dzików pod bramą? Bez śniadań na tarasie, bez chodzenia boso od rana do wieczora. Kocham to miejsce!

Jak podoba Wam się nasza okolica?

Przeczytaj również: Kupiliśmy DOM! Zobacz jak wygląda w środku!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *