odkrywamy ramiona!

Trend na odkryte ramiona to jeden z tych obok, którego nie mogłam przejść obojętnie. Spodobał mi się zarówno w sukienkach jak i bluzkach. Posiadam już 2 bluzki: bordową i czarną. Obie falbaniaste w stylu boho. Jak myślicie gdzie je zakupiłam? Dziś mogę pochwalić się łupem za całe 4 zł! Drugą bluzkę spakowałam na wyjazd, już niebawem wpis prosto z Malty! Tymczasem zdjęcia z weekendowego spaceru z Marionetką Mody
dziękuję za zdjęcia Marionetce Mody <3
spodnie – no name
bluzka – sh 4 zł!
balerinki – wojas
t-shirt (pod bluzką) – no name

Wyniki konkursu. Wygrywa:

Gratulacje!!! Proszę o wiadomość prywatną na blogowym FB lub na emaila. 

Patrycja Story

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także

Sprawdź mój najnowszy film!