Obraz na płótnie z własnego zdjęcia? Pomysł na prezent!

Uwielbiam drukowane zdjęcia, właśnie urządzam sypialnię i biuro w nasze zdjęcia z Zanzibaru i sprawiłam małą niespodziankę mojemu mężowi, nasze wspólne zdjęcie na obrazie z płótna w wymiarze 120cm x 65cm!

Kilka dni temu przyszła do nas wielka paczka, Adrian nie wiedział, co jest w środku, ale kiedy otworzyłam, był bardzo pozytywnie zaskoczony, ale za chwilę zapytał tylko: ile??? Tak się składa, że niewiele, bo obraz na płótnie w tym wymiarze kosztował 195 zł + wysyłka 19 zł. Ostatnio około 90 zł płaciłam za samo oprawienie obrazu z Zanzibaru w wymiarze 30×40 cm a tutaj mamy ramę i wydruk i sporo większy wymiar obrazu, w dodatku jakość jest naprawdę MEGA! Kupiłam go w sklepie galeriadruku.com.pl, możesz tam wgrać swoje dowolne zdjęcie i zamówić obraz na płótnie w kilka minut! Oczywiście u mnie wybór padł na zdjęcie z drona z Zanzibaru, bo są najpiękniejsze! 

Jeśli nie posiadasz swojego zdjęcia, możesz wybrać również gotowe obrazy z galerii tego sklepu, gdzie zaimportowane są ciekawe zdjęcia z różnych kategorii typu natura, zwierzęta, czy polskie miasta, a nawet mapy. Na stronie przygotowane są inspiracje i podział na motywy, wybór jest ogromny! Podpowiadam też, że możesz pobrać coś pięknego z legalnych stoków jak pixabay i wgrać do galeriadruku.com.pl, by zamówić taki obraz na bawełnianym płótnie.

Dodam, że przesyłka przyszła ekspresowo. Myślę, że to świetny pomysł na prezent i dekorację wnętrza, w dodatku na stronie można zamówić opcję „pakowania na prezent”. Teraz nie mogę zdecydować się czy zostawić obraz w salonie, czy jednak w biurze, czy sypialni, chyba muszę zamówić kolejne!

*wpis powstał przy współpracy z galeriadruku.com.pl