obiecana relacja ze spotkania Oriflame

Oczywiście obiecałam i jest:)
W zasadzie w poprzednim poście opisałam szkolenie, więc dziś wstawię tylko kilka zdjęć oraz link do filmu nagranego podczas warsztatów 😀 jestem  nim zachwycona,ponieważ wyszedl tak profesjonalnie, wygląda jakbyśmy były ustawione co mówić, robić itp a tak naprawdę był to całkowity spontan:D Serio:) Kobietki były chętne do rozmów, pytały o porady czasem same opowiadały o swoich doświadczeniach na temat kosmetyków Oriflame. Jednym słowem plotki i ploteczki:) bardzo mila i luźna atmosfera:) dzięki temu mam nadzieje na więcej takich spotkać oraz, że więcej kobiet ośmieli się przyjść:)  Bo czego nam kobietom więcej trzeba?:) kawa, gazeta i plotki:) a na dodatek kosmetyczka, która cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania i wykonała świetny makijaż:) Na koniec Panie dostały katalogi, probki i wybrany kosmetyk w prezencie:)
Zapraszam wszystkich na kolejne spotkanie, które odbędzie się w połowie października:)
NAPRAWDĘ WARTO!:D

A tutaj link: reportarz

oczywiście Panie wyraziły zgodę na publikację ich zdjęć,
wykonał: www.radzymin24.info
oraz prywatny fotograf  http://mamywcaffe.pl/

prawdziwa Matka Polka musi dobrze wyglądać:)

 

 

 

 

 

Organizatorki na rozmowie;p

 

Serdecznie zapraszam do kawiarni Mamy w Caffe w Radzyminie na ul. Jana Pawła II 20E 🙂
Zapraszam również na mojego facebooka gdzie możecie zobaczyć fotki z sesji z Jackiem Minoga:)
https://www.facebook.com/Patriszjafashionblogspotcom jeśli podoba Ci się mój profil i chcesz być informowany o nowych wpisach dodaj go do ulubionych tzn kliknij lubię to:)
P.S Jacek tez lubi lajki na swoim profilu:p
Jesli masz pytania dotyczące spotkania lub Oriflame, śmiało pisz: www.patrycjabonczewska@gmail.com

 

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także

Sprawdź mój najnowszy film!