Mówią na to mix

Co takiego działo się u mnie przez ostatnie tygodnie?

Dla ciała i ducha, czyli ćwiczenia…


Niedawno na facebooku pochwaliłam Wam się, że od miesiąca uszczęszczam na pole dance i..zaraziłam się. Jest cieżko, ale daję radę. Mam nadzieję, że wytrzymam w postanowieniu;) 

Gatki na ćwiczenia kupiłam w ulubionabielizna.pltutaj, może polecicie gdzie zakupię bluzkę/stanik do ćwiczeń w jakimś wystrzałowym kolorze?

Co nowego w szafie…

Piękną mamy wiosnę tej zimy. To wiemy wszyscy, dlatego pokusiłam się, o sprawdzenie trendów obuwia na wiosnę/lato 2015. Co powiecie na te propozycje od uwaga – polskiego producenta obuwia?

Moim nr 1 jest fason w wystrzałowym kolorze złota!

Cały czas szykuję zestawienie moich płaszczy, nie udało mi się jeszcze stworzyć stylizacji ze wszystkimi z tego roku-latem zaszalałam i kupiłam w sumie 4 w sh i chciałabym pokazać Wam, że zimą też można wyglądać dobrze nie wydając fortuny. Poniżej od lewej 1,2 -sh, 3 house.

Ostatnie polowanie w sh zakończyłam sukcesem, 2:0 dla maxy sweterków! Jednym z nich chwaliłam się tutaj, kolejny w odcieniu czerwień-bordo, niedługo na blogu;)

Co, gdzie, kiedy? 


Jest jeszcze jeden sposób na spalanie kalorii – śmiech, 2h śmiechu ile to kalorii mniej? Ostatnio wybrałam się na kabaret w Domu Kultury Świt na Łowcy.B, było super! Na rok 2015 zaplanowałam więcej takich wypadów!
Ilumnacja światełek w Warszawie..wsiąść do pociągu byle jakiego…
Poza tym, że ostatnio mam dużo pracy, zaczęła się sesja i mam mnóstwo na głowie, nie opuszcza mnie dobry humor i kreatywne myślenie, zaplanowałam kilka sesji i wypadów. Niedługo dowiecie się o czym piszę. 

Na konieć żeganam Was niepublikowaną sesją w wykonaniu MargoFoto.

4 komentarze

  1. ten drugi płaszcz jest mega! świetnie w nim wyglądasz:)
    ostatnie fotki cudne 🙂

  2. uwielbiam takie mixy 😉

  3. dziękuję za miłe komentarze;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *