Moje weselne stylizacje – brzoskwiniowa sukienka

Od 7 lat nie byłam na weselu uwierzycie??? Moja rodzina nie jest duża, na wielu weselach byłam jako dziecko. Ciotki i wujkowie od strony rodziców moją dzieci w moim wieku lub młodsze, znajomi właśnie zaczynają zmieniać swój stan cywilny więc to jest ten czas kiedy zaczyna mi się faza wesel! Dwa w tym sezonie mam już za sobą a było to wesele Kasi z Marionetka Mody, na którym byłam świadkową i ostatnie w miniony weekend znajomej z dzieciństwa. Na obu miałam tę samą kreację – szytą na miarę, ale postawiłam na różne dodatki. Która wersja bardziej Wam się podoba?
Zdjęcie w środku to fryzura na zasadzie zbieranych splotów i warkoczy, podpiętych razem nisko nad szyją. Stylizacja 2 to mix upinanych pasemek w jedną “kule”. Obie bardzo mi się podobały i  wytrzymały całą noc. Makijaż w obu przypadkach był podobny tylko raz miałam doczepione rzęsy a raz nie. I jednak wolę wersję bez;) Za makijaż i środkową fryzurę odpowiadała Ewelina Szydłowska – Wizażystka.
Zdjęcie wyżej to stylizacja na Wesele Kasi, na którym byłam świadkową. Postawiłam na delikatne dodatki w kolorach złota i beżu. Zdjęcie niżej to stylizacja na drugie wesele. Tym razem wybrałam kolorową torebkę, te same złote buty i dużą kolię. Patrząc na obie stylizacje po raz kolejny wybrałabym tę drugą;) a Wy?
sukienka – szyta na miarę
kolorowa torebka – tutaj
buty – Varsovie.Shoes
biżuteria, szal – no name
Masz swój sprawdzony kolor lub krój sukienki na takie okazje? 

 

 

 

Patrycja Story

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także