Moje inspiracje łazienkowe

Ostatnio opublikowałam pierwszy wpis z inspiracjami ogrodowymi, tym razem inspiracje łazienkowe. Musicie widzieć, że łazienka jest pomieszczeniem w naszym domu, które jest najbardziej wyczekane i dopieszczone.

Jak już wiecie, mój telefon jest pełen screenów, które regularnie je porządkuje i dzielę na foldery. Od zawsze miałam w planach, że będę coś z nimi robiła i w końcu przyszedł na to czas! Łazienkowe inspiracje zbierane od 2 lat, wszystko poniżej! Dodam jeszcze tylko, że mieliśmy projekt łazienki, który w sumie zmieniłam jakieś 5 razy, nadal nie mam końcowej wizji, bo wciąż podoba mi się coś innego, nowego. Wielkim problemem były płytki pod prysznicem, bo podobały mi się najbardziej takie gdzie m2 kosztował 800- 1 000 zł, ponieważ były ręcznie wypalane, potrzebowałam ich jakieś 2-3m2…niestety znacznie przekraczały mój budżet. Sporo czasu spędzam również nad planowaniem wejścia do łazienki, ponieważ w korytarzu umieściłam pralnię i nie do końca sprecyzowałam wizję wyglądu, czy miała to być szafa czy może otwarta przestrzeń z półkami na ręczniki, pościel i pralką oraz suszarką. Cóż może kiedyś w końcu pokazę Wam mój efekt końcowy, aktualnie sama wizja w trakcie realizacji a o faktycznym efekcie końcowym, nie wspomnę. 

Przy okazji zapraszam na wpis: Projekt naszej łazienki w starym domu na wsi!

1 komentarz

  1. Świetny artykuł. W trakcie poszukiwania w internecie potrzebnych informacji trafiłam na ten artykuł. Wielu osobom wydaje się, że mają odpowiednią wiedzę na opisywany temat, ale niestety tak nie jest. Stąd też moje miłe zaskoczenie. Po prostu świetny artykuł. Zdecydowanie będę polecał to miejsce i regularnie odwiedzał, by poczytać nowe rzeczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *