Co mogą zrobić kobiety dla kobiety?

W poprzedni weekend udałam się aż do Beskid i spędziłam 2 dni w Hotelu i Spa Kotarz by pomóc w słusznej sprawie. Akcja nazywała się #KobietyDlaKobiety zorganizowana była przez fundację 3-4 start  miała na celu edukacje w celu niesienia pomocy innym a dokładnie tematu związanego z białaczką i rejestracją w celu oddania szpiku.

Wszyscy słyszymy o wielu strasznych i nieuleczalnych chorobach. Dopóki nie dotyczy to nas/znajomych/rodziny w większości jesteśmy obojętni. Ostatnio spotkałam się z historią Oli, która cztery lata temu, w dniu porodu dowiedziała się, że ma ostrą białaczkę limfoblastyczną. Na szczęście synek urodził się zdrowy, ale ona zamiast iść z nim do domu, trafiła na Oddział Hematologii na długą chemioterapię. W szpitalu spędziła z krótkimi „przepustkami” pół roku. Potem wróciła do domu i kontynuowałam leczenie ambulatoryjnie…(cała historia Oli dostępna pod linkiem) Ola jest silna, ale potrzebuję wparcia! Jeśli chcesz pomóc zerknij na charytatywne aukcje na allegro.

Spotkanie w tej sprawie miało na celu edukację i rozwianie krążących mitów dotyczących np. pobierania szpiku. Przyznam, że sama nie sądziłam, że to takie proste. Dlatego podjęłam decyzję i zarejetrsowałam się! Zmotywowałam także mame i brata! Okazało się również, że w gronie moich znajomych jest mnóstwo osób, które dokonały rejestracji i są w bazie od kilku lat!<3

 

Tort wykonała Ania ze Słodka Kraina Czarow

Podczas weekendu razem z innymi blogerkami dostałyśmy mnóstwo wiedzy i materiałów, nasz plan był dosyć napięty, co prawda wieczór spędziłyśmy w strefie spa i integrując się w pokoju. Jedno wiem na pewno to był wspaniały weekend i zrobię wszystko by ponieść te informacje dalej! A na koniec krótki film. Zastanów się nad tym…

Jak wygląda Twój standardowy dzień❔❔

Czego nie możesz się doczekać

Kto jest dla Ciebie najważniejszy❔❔

Co jest w Tobie najfajniejsze

I… czego najbardziej się boisz

Okazuje się, że my, Kobiety, jesteśmy jednocześnie zupełnie różne i kompletnie… takie same 😉

Jak możesz pomóc Ty?

Rysunek wykonała Ania z Rysunki Anny L.

 

Więcej wpisów na temat Fundacja 3-4-Start:

Charytatywny Pokaz Mody w Krakowie #KobietydlaKobiety

Kobiecy weekend w słusznym celu #kobietydlakobiety / Kotarz – Hotel&Spa

Co mogą zrobić kobiety dla kobiety?

Patrycja Story

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także

Sprawdź mój najnowszy film!