Moc czerwonego – koktajlowa sukienka by Rasińska

To kolejna moja propozycja z cyklu świątecznego. Pierwszy wpis pojawił się tutaj. Czerwień zostawiłam na później, ale wiem że nie mogłoby jej zabraknąć w tym okresie. To mój ulubiony kolor a ta koktajlowa sukienka jest perełką w mojej szafie. Ewelina Rasińska to polskie projekty, które na pierwszym miejscu stawiają jakość i indywidualne podejście do klienta i za to ją cenie!

 

W projekcie udział wzięli: 

sukienka – Rasińska

torebka – SUI

makijaż – Studio Urody Modliszka Radzymin

Sesja wykonana w Karczma Klepisko i Hotel Folwark nad Zegrzem 

https://www.facebook.com/PatrycjaStory/videos/1499874430127957/

Przyszedł czas na życzenia Świąteczno-Noworoczne, które chciałabym złożyć każdemu z osobna, moim czytelnikom, partnerom i wspólnikom w moim biznesie a także każdemu kto tu ze mną jest jakiś czas lub od niedawna, wszystkim których w tym roku poznałam a było takich osób wiele, nawet bardzo i każda w moje życie wniosła coś ciekawego! Dla mnie to był rok przełomowy, pełen pracy, wyzwań i nowych działań. Kończę go z entuzjazmem, poczuciem satysfakcji i wdzięczności  i z jeszcze większą radością wchodzę w kolejny.

Na początku chciałabym życzyć tego co wszyscy, bo to najważniejsze: czyli zdrowia, szczęścia i wszystkiego, co do tego szczęścia potrzeba a to już sprawa indywidualna.
Życzyć można tak wiele, ale najważniejsze jest to, czego Ty aktualnie potrzebujesz, życzę aby każde nawet najmniejsze życzenie spełniło się ale aby było również przez Ciebie docenione.

Dodatkowo jak to w życiu przyda się także kilka innych jak wytrwałości, wiary w siebie, pewności w tym co robisz i kim jesteś a także kreatywności i otwartości na to czego być może boisz się niepotrzebnie.
A na koniec życzę Ci ludzi, którzy będą koło Ciebie zawsze wtedy, kiedy będziesz tego potrzebować. Nie muszą mówić wiele, ale niech po prostu będą i czasem dadzą kopniaka z motywacją! Bo świat nie jest zły a marzenia spełniają się tylko czasem trzeba im trochę pomóc!
Wysyłam Ci moc energii. Niech ten czas będzie przede wszystkim radością ale znajdź też czas na chwilę melancholii aby przemyśleć miniony rok, dobrze zaplanować nowy i wejść w niego pełnym i pewnym krokiem! Wszystkiego Dobrego!

Patrycja Story ;***

 

Zobacz inne wpisy z dodatkiem SUI

 

Kombinezon czyli moja mała czarna!

Spódnica midi w kwiaty z białą koszulą

Świąteczna stylizacja – pudrowa sukienka by Rasińska

Moc czerwonego – koktajlowa sukienka by Rasińska

crème de la crème – zobacz co trafiło do mojej szafy!

 

__________________________________________________________________________________________________

4 komentarze

  1. Pięknie i nastrojowo 🙂

  2. Masz rację, czerwona sukienka zawsze ma moc 🙂 Super!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *