U mnie nadal praca:) ale w weekendy nadchodzi czas na rozrywkę:) w piątek i sobotę przybalowałyśmy sobie z psiółą Klaudią:P co w naszym słowniku oznacza zakupy i jedzenie:p poniżej znajdują się zdjęcia ciasteczek, które zajadałyśmy, oprócz tego masa frytek w barze u Lewego, ale ale oczywiście spaliłyśmy to podczas gry w bilarda:p
Jeśli ktoś z okolic nie był jeszcze w barze u Lewego to serdecznie polecam!:D Jedzonko pyszne, a frytki Pierwsza Klasa!:D oraz bardzo fajny klimat:)

Dodaje zdjęcia  z dwóch dni, bo miałam mało z każdego więc połączyłam je:D

Brązowe spodenki to moje DIY, obcięłam nogawki z długich, ponieważ na kolanach były już bardzo przytarte i brzydko wyglądały:P doszyłam kawałek wstążki i lekko postrzępiłam(ale chyba jeszcze troszkę je przerobie) jak myślicie?:)

 

 

spodenki-DIY
torebka-sh
koszulka-no name
kamizelka-DIY
sandały-boti
biżuteria-prezent

 

 

Patrycja Story

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także

Sprawdź mój najnowszy film!