mix 9 zdjęć i nowości z lipca

Publikuję ten wpis chwilę przed wyjazdem na kolejny wypad z dziewczynami, tak to już drugi z kolei w babskim gronie, ale tym razem okazja jest szczególna – Panieński Marionetki Mody! Uwierzcie mi, że będzie się działo! Poprzedni weekend spędziłyśmy nad morzem, tym razem ruszamy nieco bliżej – o wszystkim opowiem niedługo;) Tymczasem pakuję walizkę i ruszam! Będzie dużo emocji, rozrywki i %. To był dla mnie ciężki tydzień. Koniec tego miesiąca to również koniec pewnych rozdziałów. Lipiec był przełomowy pod wieloma względam;) od sierpnia zaczynam nową pracę. Życzcie mi szczęścia na „nowej drodze”! 
Patrycja Story

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także

Sprawdź mój najnowszy film!