lamparcie futro i mała czarna

Jako 6letnia dziewczynka uwielbiałam ubierać się w futra mamy i babci, około 6 lat później patrzyłam na nie z obrzydzeniem a teraz znów powróciły do łask. Idąc ostatnio ulicą zaobserwowałam, że coraz więcej kobiet zastępuje szarobure  płaszcze kolorowymi płaszczami i kurtkami, często w oryginalne wzory czy fakturę. Ja tym razem postawiłam na lamparcie cęty, które pasowały idealnie do małej czarnej tego dnia. Dopełnieniem jest złota biżuteria

WYNIKI KONKURSU
Tym razem szczęście uśmiechnęło sie do…zwycięzcą konkursu z FB jest Kamila Pawłowicz Lewandowska – gratuluję! Odezwij się prosze do mnie na FB lub na emaila. 

sukienka – sh
naszyjnik – ladyqueen.pl tutaj
futro – new yorker
zegarek – vintage
buy – deichamann
Szeroki wybór biżuterii i dodatków na ladyqueen.pl teraz 15% taniej!

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także

Sprawdź mój najnowszy film!