Kobiety dla Kobiety – zmień siebie, daj siebie czyli o akcji Fundacji 3-4start!

Fundację 3-4start znam od 2 lat, miałam przyjemność wspierać ich podczas eventu i licytacji związanej ze szpikiem. To dzięki nim zarejestrowałam się w DKMS! Kilkanaście dni temu po raz kolejny robiliśmy szum by wspólnie pomóc!

Moje poprzednie wpisy związane z Fundacją 3-4start znajdziesz na samym dole. Podczas weekendowego pobytu w Hotel Górski Raj w Porębie Wielkiej w dniach 11-13 października, ambasadorki, blogerki oraz sponsorzy i partnerzy zgromadzili się by nagrać film na galę finałową akcji Kobiety dla Kobiety, zmień siebie daj siebie, o której same inicjatorki mówią: 

“W akcji Zmień siebie, daj siebie, pomagamy kobietom poczuć się piękniej i pewniej w swoim ciele. Dzięki akcji Zmień siebie, daj siebie oraz wszystkim Partnerom, cztery wybrane kobiety zostały objęte kompleksowym programem metamorfoz, podczas których najlepsi specjaliści dbają o ich wygląd, zdrowie i samopoczucie. Ciało kobiety zmienia się. Nie zawsze jest nam łatwo pozbyć się zbędnych kilogramów czy rozstępów. W trakcie tej akcji chcemy pokazać jak przy pomocy mało inwazyjnych, odpowiednio dobranych zabiegów można pozbyć się niedoskonałości oraz zmienić swoje ciało.
Nie zapominajmy jednak, że to nie wygląd jest najważniejszy. Bardzo ważna jest akceptacja samej siebie, a przede wszystkim nasze zdrowie, o które czasem musimy walczyć. A wszystko po to, by kobiety, mogły być jeszcze silniejsze i jeszcze bardziej spełnione. Bo im bardziej doceniamy same siebie, im jesteśmy bogatsze wewnętrznie, tym więcej możemy dać z siebie innym. W naszej akcji finalistki biorą też udział w licznych warsztatach z psychologami, coachami, seksuolożkami, wizażystkami.” Urszula Dąbrowska-Czapkiewicz i Klaudia Czapkiewicz-Ziółek.

prezes oraz viceprezes Fundacji 3-4start
prezes oraz viceprezes Fundacji 3-4start, Urszula Dąbrowska-Czapkiewicz i Klaudia Czapkiewicz-Ziółek.

Finał akcji odbywa się po kilku miesiącach pracy z finalistkami (w tym roku odbył się 26 października w Hotelu Hilton Garden inn Kraków Airport.) Cała akcja ma za zadanie wspierać podopiecznych fundacji, aktualnie jest to jedna z Mam i jej dzieci! By zebrać środki finansowe wydarzenie wspierają osoby i firmy z dobrym sercem, w tym roku dodatkowo powstał kalendarz charytatywny z 13 zaangażowanymi osobistościami, który będzie można kupić online w licytacji na Allegro Charytatywni.

Jak wyglądał weekend spędzony w tym zacnym gronie? 

Czas spędzony na kręceniu filmu to praktycznie cały weekend! Dzięki ekipie filmowej Rexton Digital oprócz świetnego materiału wszystkie mogłyśmy również cudownie spędzić czas!

Piątek zaczęliśmy od stylizacji sportowych i zumby na powietrzu w iście malowniczym miejscu!

w drodze na zumbę!

Wieczorem odbyła się uroczysta kolacja na wszystkich uczestników, podczas które mogliśmy lepiej się poznać. Czas umiał nam kabaret Teatru Cabaret!

podczas uroczystej kolacji w Hotel Górski Raj
podczas uroczystej kolacji w Hotel Górski Raj
podczas uroczystej kolacji w Hotel Górski Raj
@gohfitfan @anna_dream_factory @strzesak_hairdresser @forczek_anna @niezleziolkoblog @nieidealnaanna @beztroskamama @jaskoweklimaty @artdream_krakow_ @2fotografki.pl @oriannarakowska.makeuproom @jazwyklamatkaa @dabrowskaczapkiewicz @fox.mama @w.poszukiwaniu @rextondigital @naszadrogado @katarzynatargosz.pl @pprzygrodzka @keej_sii @kobietywpewnymwieku @mamik_pisze @monikachwajol_official @matczysko @kobiecy_blog @tygrysiaki @ja_wyjatkowa

Sobota dla niektórych rozpoczęła się wcześnie rano od makijaży i sesji zdjęciowych. Tego dnia nasze stylizacji były już w klimacie jesiennej elegancji. Kilka kadrów w hotelu Górski Raj a kolejne już na zewnątrz, tym bardziej że pogoda sprzyjała! Udaliśmy się do niedaleko położonego parku dworskich hrabiów Wodzickich w Porębie Wielkiej.

Park dworski hrabiów Wodzickich w Porębie Wielkiej.
Park dworski hrabiów Wodzickich w Porębie Wielkiej

Tomasz Jacyków
z Tomaszem Jacyków

Dzień zakończyłam spacerem po okolicy (jedno ze zdjęć wykonane przez Gosię z Gohfitfan podczas zwierdzania) oraz integracją z uczestniczkami projektu.

Nagrania do filmu promującego akcję Kobiety dla Kobiety, zmień siebie daj siebie, odbyły się  w okolicach malowniczo położonego l Hotel Górski Raj *** w Porębie Wielkiej.

Podziękowanie za wsparcie należy się: 

Tomasz Jacyków – zadbał o stylizacje Uczestniczek we współpracy z markami: Greenpoint FashionEverhillCavaricciBy MielczarkowskiKONTRI.plsaleneo.pl. W nagraniach wzięła udział również aktorka Karolina Chapko znana mi. z ról w serialu “Barwy szczęścia”, oraz serialu Netflix “Ultrafiolet”;  Monika Chwajoł znana z  programu„Królowa Życia”.
O piękny wygląd zadbały Orianna Rakowska Makeup Room i Anna Kołodziejczyk Makeup Artist, salon Dream Factory | Fryzury : Kasia i Karolina z Art Dream | Kalendarz charytatywny wykonała: Krystyna Sudoł Fotografia | Słodkości od cateringu: Love Catering | Pierniki od:  Z miłości do słodkości | Gry od: REBEL.pl | Książki od: Wydawnictwo Szara Godzina | Bielizna: KONTRI.pl | Buty: saleneo.pl | Reportaż z wydarzenia: 2fotografki.pl
Partnerzy strategiczni:
Partnerzy akcji:
Patronat medialny: Portal Rodzinny BabyGo
Dziękuję wszystkim poznanym osobom za miło spędzony czas <3
____________________________________________

Więcej wpisów na temat Fundacja 3-4-Start:

Charytatywny Pokaz Mody w Krakowie #KobietydlaKobiety

Kobiecy weekend w słusznym celu #kobietydlakobiety / Kotarz – Hotel&Spa

Co mogą zrobić kobiety dla kobiety?

——————————————————————————————————————————————————————————–

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *