Kajaki: Spływy kajakiem nad rzeką Bug obok Zegrza

Spływ kajakowy to jedna z lepszych atrakcji na gorące dni, tym bardziej jeśli mamy blisko siebie rzekę. Planowaliśmy to od dawna, mamy pod nosem Zegrze i rzekę Bug, która świetnie się do tego nadaje, w okolicach do 50 km od Warszawy można znaleźć kilka spływów. Zobacz wideo relację ze spływu 17 km odcinkiem po Bugu.

Aż głupio się przyznać, że kajaki „odkryłam” jakieś 3 lata temu! Nigdy wcześniej nie pływałam, wynikało to z tego, że mieszkałam na wsi i były tam inne atrakcje, ale też dlatego, że boję się wody. Swoje leki pokonuję poprzez naukę pływania, którą odbyłam i niedługo wracam do niej ponownie, ale też snurkowanie np. w Tajlandii. 

Wracając do kajaków, chcę polecić Wam spływy kajkowe rzeką Bug, odbyliśmy je po raz pierwszy i przyznam, że 17 km odcinek trochę nas wymęczył, ale było naprawdę fajnie!

Zobacz wideo relację, którą zrobiłam po raz pierwszy na kajaku, wcześniej zawsze bałam brać się telefon na wodę:

To świetna atrakcja dla małych i dużych, ale przede wszystkich dla tych, którzy lubią naturę! Po drodze spotkaliśmy opalające się i znudzone krowy, mnóstwo owadów i ptactwa, którego aż wstyd, że nie umiem wymienić. Dźwięki i zapach natury a przede wszystkim cisza, to dobry pomysł, by odświeżyć głowę.

Jeśli szukasz miejsca na spływ mogę polecić Ci wynajem kajaków u nas w Starych Załubicach, szczegóły na stronie:

 

Jeśli szukasz ciekawych miejsc, na spędzenie czasu do 50 km od Warszawy to zerknij na ten wpis:

https://www.patrycjastory.pl/ciekawe-miejsca-na-jednodniowa-wycieczke-do-50-km-od-warszawy-poznaj-9-miejscowek/

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *