Jesienny sweter w kolorze brzoskwini – zestaw z second handu

Jedyne co lubię w jesieni to kolory. Argument z ciepłymi swetrami, kakao czy innymi wymysłami nie przemawia za mną. Lubię ciepło i już! Co roku wspominam mój cudowny okres jesienno-zimowy na Malcie. To dopiero życie

Pod koniec września będąc u rodziny na Lubelszczyźnie nie mogłam nie skorzystać z okazji zakupów w second handzie albo lumpeksie jak kto woli. Niestety to był słaby dzień, kupiłam tylko 4 rzeczy w tym 2 naprawdę piękne sweterki a dzisiaj jeden z nich w stylizacji. Zakupy były zabawne, moimi towarzyszami był mój love A. mój brat i siostra. Chłopaki przymierzali ubrania w bardzo zabawny sposób rozśmieszając przy tym cały sklep. Dobrze mieć takich wariatów wokół siebie!

Dzisiejsza sesja powstała na farmie dyń w Dyniolandzie. Pisałam o nim oddzielny wpis,

zerknij Farma dyń pod Warszawą – Dynioland relacja wideo z miejsca!

zestaw:

jeansy – h&m

sweter – second hand

szalik – prezent

buty- no name

Musze przyznać, że kiedyś nie lubiłam swetrów, tym bardziej zamkniętych. Tolerowałam tylko rozpinane i długie.

A Ty już po jesienno – zimowych zakupach?

_________________________________________________________________________________________________________

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także

Sprawdź mój najnowszy film!