Jedno ubranie wiele zestawień – kombinezon

Kombinezon to proste rozwiązanie na każdą okazję, szybki, prosty i zawsze efektowy zestaw. Bez wachania noszę je na co dzień, na imprezę, na ważne okazje jak i bez większej okazji. To ubranie, które dodaje wdzięku, lekkości i elegancji zaraz po włożeniu, zgadzacie się? Tutaj po raz pierwszy dzieki prezencie od Kasi założyłam kombinezon a tu drugi i trzeci i kolejny i tak je pokochałam, dziś dla odmiany w kolorze chabrowym:)

Przygotowałyśmy razem z Gosią sesję w Klubie Sportowym Zakręt
które dzięki ciekawym lampom okazały się bajeczną sesją, którą będę wspominała jeszcze długo;) 
Zobaczcie jak świetnie bawiłam się w klubie;) 

kombinezon – New Look
zdjęcia – MargoFoto
A Wy lubicie kombinezony? Na jakie okazje wybieracie ten strój?
Miłego! 

Patrycja Story

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także

Sprawdź mój najnowszy film!