Jak zarabiać w domu? Zarabianie on line! To możliwe!!! Sprawdź gdzie!

Niedawno powstał wpis o mojej pracy w domu. Dostałam mnósto emaili z zapytaniami. Chciałam podzielić się kilkom prostymi metodami zarabiania dla każdego! Nie wszytkie zawody da się wykonywać w domu, ale jeśli potrzebujesz dodatkowych pieniędzy możesz to zrobić w prosty sposób właśnie w domu.

  1. Zacznijmy od początku, kto z Was używa ceneo? Ja zawsze kiedy chcę kupić coś nowego sprawdzam opinię o produkcie i porównuję cenę na ceneo.pl a myslałaś nad tym, żeby na tym zarobić? Zarejestruj się i polecaj go znajomym!
  2. Wyjeżdzasz na wakacje lub weekend? Zarezerwuj nocleg na aribn.pl lub poleć znajomym szukających noclegu! Możesz wynająć również swoje mieszkanie czy pokój i zgarnąć $! Ja wynajęłam tak nocleg na Malcie, polecam wpis “Jak i gdzie szukać noclegu na Malcie”
  3. Świetnym rozwiązaniem jest program SiteTalk, który ostatnio podesłała mi znajoma, dzięki niemu zyskujesz 7$ za rezerwację na booking.com fajnie? Wachlarz rabatów i zwrotów jest szeroki! Sprawdź i korzystaj! Podeślij znajomym niech też zarabiają (p.s masz z tego dodatkową prowizję)
  4. Prowadzisz bloga i czytelniczy często pytają Cię gdzie kupiłaś daną rzecz? Pokaż im gdzie mogą ją kupić lub znaleźć coś podobnego dzięki tej platformie.
  5. Darmowe przejazdy i kasa od UBER! Zarejestruj się i jeździj! Zarejestruj się i zdobądź 15 zł na pierwszy przejazd na hasło: uberpatrycjastory
  6. Sprzedaj to co zalega Ci w domu! Nie masz jeszcze konta na szafa.pl? Załóż je tutaj i sprzeda to co niepotrzebne. Ja sprzedałam już ponad 100 rzeczy!

Najlepsze zostawiłam na koniec!!!

Znam sklep on-line w którym co 4/5 zakupy wychodzą za free dzięki zbieranym punktom lojalnościowym, asortyment to produkty do czyszczenia domu, olejki eteryczne, kawa, kosmetyki i suplementy. Chodzi o zmianę miejsca zakupowego ze sklepów stacjonarnych na ten sklep www i produkty naturane. Zamawiasz do domu a za każde zakupy dostajesz pkt na kolejne zakupy i wykorzystujesz je kiedy chcesz.

Chcesz dołączyć do klubu? Możesz też zarabiać na rekomendacji tego sklepu i zarobić dodatkowo 800 zł w pierwszym miesiącu i więcej w kolejnych!!!

Jeśli temat zaintresował Cię i chcesz uzyskać więcej informacji napisz do mnie na organizacja.patrycja@gmail.com

Na czym to polega?

To metody poleceń produktów lub usług i zarabianie na tzw. linkach afiliacyjnych.

To bardzo proste, kupujesz książkę, chcesz polecić ją komuś znajomemu? Podsyłasz link ze swoim linkiem afiliacyjnym a sklep do którego linkujesz dzieli się z Tobą prowizją w zamian za polecenie. Zastanów się ile razy polecasz coś komuś i nie masz nic w zamian, dzięki afiliacji możesz mieć!

 

Czy to zarabianie na znajomych, rodzinie?

NIE to sklep dzieli się z Toba prowizją w podziękowaniu za polecenie. Proste? Jasne!

Ile możesz dzięki temu zarobić?

Zależy od produktu, prowizja waha się od 3,5 do 40%. Ja na sklepie o którym Wam pisałam wyżej zarobiłam ponad 3 tys!!!

Lubisz rabaty? A może chcesz dostać coś za free? Polecam wpis Ani z AniaMaluje jest tam około 50 pomysłów na oszczędzanie i zarabianie!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więzej na temat zarabiania w sieci chętnie podzielę się moją historią i podpowiem jak zacząć. Po prostu napisz do mnie prywatnie 😉

Czym się zajmuje? Jak pracować #zdalnie?

Gdzie i jak szukać mieszkania/pokoju na Malcie?