Jak zaplanować szybki wyjazd w weekend?

Pisząc ten post jestem już w drodze na kolejny ciekawy weekend;) bardzo mnie to cieszy ponieważ to kolejne wakacje, w które nie mam czasu na nudę!;) Co prawda ten weekend planowałam od dłuższego czasu, ale ten 2 tygodnie temu już nie. Mój przepis na udany weekend?
pomysł + dobre towarzystwo + chęci = dobra zabawa! 
Nie planuj każdej godziny! Wyluzuj się i uśmiechaj! Postaw na dobrą zabawę i spontaniczność! 

W zasadzie pomysł i propozycja wyjazdu nad morze wpadła w czwartek – a w sobotę rano jedliśmy już śniadanie na plaży;))) w sumie to zostałam trochę zmuszona i porwana ha ha ale wiecie co? Wcale nie płakałam;) nawet moja choroba organizacji i planowania nie zepsuła tego spontanu: pogoda, nocleg – kto by się tym przejmował! Nad morze jechaliśmy 3,5h, ruszyliśmy w sobotę rano, nocleg znaleźliśmy w 10 min (zdjęcia kwatery poniżej). Przez te 3 dni pogoda była różna od lekkiego deszczu, wiatru po upał, ale jak to mówią – kreatywni ludzie nigdy się nie nudzą więc spędzaliśmy czas na plażowaniu, spacerowaniu i jeździe na rowerach, była też romantyczna kolacja na plaży przy zachodzie słońca;))) Wróciliśmy w poniedziałek po południu słuchając „Hymno For The Weekend”, wypoczęci i z pozytywną energią na nowy tydzień;) 
Myślę, że niewiele potrzeba żeby ciekawie spędzić czas i odpocząć nawet niedaleko domu. W okolicach nawet 30-50 km od Warszawy jest mnóstwo ciekawych miejsc, o jednym z nich opowiem Wam na początku sierpnia! 
Polskie morze to nie tylko parawany dookoła, warto poszukać takiego miejsca jak to: 
a droga do niego prowadziła przez taki piękny las! <3
zdjęcia domu, w który wynajeliśmy pokój, z czystym sumieniem mogę polecić;)

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także

Sprawdź mój najnowszy film!